• Wynajem personelu to cenione dziś przez wielu przedsiębiorców rozwiązanie, pozwalające na uniknięcie wszelkich trudności i niepotrzebnych kosztów związanych z procesem rekrutacji. Cały ciężar przygotowania odpowiedniej dla Państwa potrzeb kadry spoczywa bowiem na nas. Oferujemy rzetelne usługi, świadczone przez najlepszych w danej dziedzinie zleceniobiorców. Dostarczamy pracowników o pożądanych kwalifikacjach, umożliwiających wywiązywanie się z powierzanych im zadań w sposób pierwszorzędny.
  • Jeśli stojące przed Państwem wyzwania wymagają dużego nakładu pracy w krótkim czasie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty leasingu pracowniczego, dzięki której otrzymają Państwo należycie wyszkolonych, gotowych do działania fachowców, a wszelkie formalności, takie jak na przykład rozliczanie wynagrodzeń, pozostaną w naszej gestii.
  • Decydując się na współpracę z Agencją Corona Silesia, mogą Państwo ponadto liczyć na szybki czas realizacji zamówienia na usługę, obniżenie wydatków firmy o koszty rekrutacji i selekcji personelu, odciążenie działu kadr, a także pełną dowolność odnośnie do czasu trwania zlecenia. Leasing gwarantuje również możliwość doboru większej liczby pracowników lub ich wymiany w każdej chwili, co czyni to rozwiązanie niezwykle korzystnym finansowo i wygodnym dla Państwa firmy.