• Liczne zwolnienia chorobowe, zwiększenie liczby zamówień, zmiana cyklu produkcyjnego – to niektóre z sytuacji, w wyniku których przedsiębiorca staje przed koniecznością tymczasowego zatrudnienia nowych pracowników. Korzystając z oferty naszej agencji, nie tylko zminimalizują Państwo swoje wysiłki związane z procesem rekrutacji, ale także otrzymają gwarancję profesjonalnego wsparcia w okresie deficytu personelu.
  • Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod selekcji kandydatów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiednio wyszkoloną kadrę, o kwalifikacjach dopasowanych do wymogów konkretnego stanowiska pracy. Przywiązujemy również wagę do panującej w Państwa firmie kultury organizacyjnej, a nasze programy szkoleniowo-adaptacyjne pozwolą nowym pracownikom szybko wdrożyć się w obowiązujące standardy i dostosować swoje usługi do Państwa wizji.
  • Bierzemy pełną odpowiedzialność prawną i socjalną w związku z wykonywaną pracą tymczasową naszych zleceniobiorców. Nie bez znaczenia pozostaje dla nas także troska o wysoką etykę pracy i dyspozycyjność kadry. Dla Państwa pozostaje natomiast wygoda i satysfakcja z otrzymanej usługi, dzięki której nawet duży niedostatek pracowników etatowych nie okaże się odczuwalny.