• Jesteśmy otwarci na świadczenie usług kadrowych dla zagranicznych przedsiębiorców. Prowadząc rekrutację, upewniamy się, że kandydat posiada wystarczające kompetencje, by sprostać wszelkim zadaniom związanym z reprezentowaną przez Państwa firmę branżą i konkretnym stanowiskiem.
  • Oferujemy usługi specjalistów, których wiedza i umiejętności spełniają wymogi współczesnego, europejskiego rynku pracy. Prowadzimy szkolenia adaptacyjne, dzięki którym polscy pracownicy poszerzają swoje kwalifikacje, aby z łatwością przystosować się do standardów panujących za granicą (kultury pracy, polityki biznesowej itp.). Cały proces związany z przygotowaniem kandydata do wymagań danego zlecenia spoczywa na naszych barkach, co pozwala ograniczyć do minimum Państwa wysiłki.
  • Korzystając z oferty Agencji Corona Silesia, otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości wykonywanej pracy, a ponadto nie muszą troszczyć się o formalności w związku z rekrutacją, rozliczaniem wynagrodzeń czy aspektami prawnymi. Zapewniamy kompleksową usługę, a Państwu pozostaje jedynie zadowolenie płynące z niezawodności i rzetelności polskiego personelu.